STAKAP s.r.o. je specialistou
na zemní práce,
betonování a zdění.
Úvodní stránka | Stroje a zařízení | Reference | Fotogalerie | O firmě | Kontakt

Firma STAKAP s.r.o.

Stavební firmy STAKAP s.r.o. vznikl v roce 1999, kdy jsme vznikli jako fyzická osoba pod jménem Stanislav Vlček, který tuto firmu založil a do dnešní doby jí vede. V roce 2007 došlo k přeměně firmy na společnost s ručením omezeným, což v žádném případě nemělo vliv na chod firmy. Jednalo se pouze o administrativní úpravu.

Firma STAKAP s.r.o. byla koncipována jako rodinná firma, kterou je dodnes. Ve vedení společnosti působí nejužší rodina. Zpočátku jsme se zaměřovali na stavbu rodinných domů na klíč a renovace bytů v panelové zástavbě.

Dalším vývojem jsme se rozhodli ubírat směrem příprav staveb a zemních prací. V tomto duchu směřovaly i naše investice do zařízení a specializované mechanizace. Momentálně máme úplný arzenál vybavení pro realizaci těchto stavebních činností.
Mechanizace
Používáme vlastní mechanizaci, kterou se snažíme neustále obnovovat a doplňovat. O výběru značek rozhodly zejména dlouholeté zkušenosti v oboru, dojmy z testovací jízdy a podmínky záručního a pozáručního servisu jednotlivých prodejců. Samozřejmostí je pravidelný servis strojů a zařízení, zejména kontrola užitných vlastností a předcházení poruchám na nich.
Školení pracovníků
Práce s níže uvedeným zařízením předpokládá neustálé a pravidelné proškolování obsluhy. Samozřejmostí jsou i pravidelná školení BOZP vedená akreditovanými odborníky.
Přidány nové reference
Navštivte odkaz reference.
Zavolejte na naše telefonní číslo:
602 219 090
a přesvěčte se, že jsme nejlepší.
Telefon: +420 602 219 090, E-mail: stakap@seznam.cz